Otwarcie nowej strony borntoroam.pl

W imieniu całej ekipy Born To Roam mam zaszczyt przedstawić Wam całkowicie nową wersję naszej strony. To nie zwyczajny facelifting, a totalnie odmienny projekt.

Jednak strona, to nie jedyna nowość – w naszym teamie nastąpiła roszada. Niektórzy odeszli, a zamiast nich nasze szeregi zasilili Andrzej i Mateusz. Ten swoisty freeridowy sojusz Bielska i Krakowa przyniósł nam nową stronę, bo to właśnie Mateusz podjął się projektu i wykonania strony, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni i chylimy przed nim czoła, bo odwalił kawał świetnej roboty.

Nowa strona, w porównaniu do starej, została wzbogacona o wiele funkcjonalności, np. system galerii, fotorelacji i komentarzy, tak więc zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania. W razie zauważonych błędów, prosimy o kontakt.

W trakcie prac nad nową stroną, poprzednia wersja została trochę zapuszczona, ale teraz nadrabiamy zaległości – wszystkie zaległe fotorelacje już są dostępne. Trochę się tego nazbierało, więc czym prędzej bierzcie się za chłonięcie nowych fot ;)

Zapraszamy również do klikania „Lubię to!” na naszym profilu na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Born-to-Roam/154370397952672

Pozdrawiamy,
Ekipa Born To Roam

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

* Copy this password:

* Type or paste password here:

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>