Salatin

4

Zabawa z burzą w kotka i myszkę na Salatinie.

Zobacz także...

...poprzednią: , kolejną: lub inne fotorelacje »

Komentarze (4)

  • McRod

   Cześć. Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszego bloga!! Niesamowite rzeczy robicie. W związku z tym mam pytanko: jak po kolei robiliście Salatina? Chodzi mi o szlaki oczywiście :) I kolejne pytanie. Jak jest z MTB na Słowacji na terenach parków narodowych, można?.. czy nie bardzo… znam ta górę z FR na desce.. a teraz pora na bika…pozdrawiam!!! Andrzej.

   • Zdan

    Hej! Dzięki :) Jeśli nie mylisz Salatina w Tatrach Zachodnich z tym, na którym my byliśmy (Niskie Tatry) to prowadzi na niego zielony szlak z Ludrovej.
    Z MTB na Słowacji jest o tyle problem, że wszędzie są tam parki narodowe, w których za jazdę można zarobić solidny (kilkaset złotych) mandat. Parę osób takie mandaty załapało, także nie polecam.

 1. Pokuta za jazdę w parku dokładnie 600Euro na głowę, co czyni po przeliczeniu dość chorą okrągłą sumkę. Można negocjować, ale nawet połowa to kwota zabójcza…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

* Copy this password:

* Type or paste password here:

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>